Przedstawione w dziale stomatologia artykuły pomogą wyposażyć każdy gabinet dentystyczny od A do Z. W ofercie, w cenach na każdy budżet, znajdują się takie przybory jak maski i kubki jednorazowe, ślinociągi, okulary ochronne, wałeczki stomatologiczne, lusterka dentystyczne, nakładki na zagłówki i wiele innych. Uchronią zarówno pacjenta jak i stomatologa przed niechcianymi drobnoustrojami, a także ułatwią przeprowadzane zabiegi. Dbałość o zęby pacjentów idzie w parze z dobrym zaopatrzeniem swojego miejsca pracy, a więc zachęcamy do przejrzenia bogatej oferty i złożenia zamówienia.

Wszystkie artykuły stomatologiczne są certyfikowane i przystosowane do użytku od zaraz – bezpieczne, sterylne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają komfort pracy, wygodę pacjenta i dobrą higienę. Znaczna część naszych produktów jest pakowana w ilościach hurtowych, dzięki czemu w Twoim gabinecie nigdy nie zabraknie potrzebnych przyrządów.

W ofercie znajdują się końcówki do ślinociągów w dużej gamie kolorów do wyboru – od białego, przez zielony, aż do wrzosowego. Wykonane z nietoksycznego materiału, stworzone z myślą o nawet najwrażliwszych pacjentach. Solidne i zapewniające łatwość pracy.

Plastikowe kubki jednorazowe, do przepłukiwania jamy ustnej po zabiegu dentystycznym, także można wybrać wedle uznania kolorystycznego. Mogą cieszyć oko pacjenta i dopasowywać się do wystroju gabinetu. Zamówione w ilości hurtowej zapewnią sprawną wymianę po każdym pacjencie.

Dostępne na stronie jednorazowe lusterka stomatologiczne gwarantują brak zniekształcania obrazu, sterylność, dobrą jakość. Są potrzebne i niezastąpione przy każdym fotelu dentysty.

Warto również rozważyć kupno maseczek ochronnych złożonych z trzech warstw – usprawniają one proces leczenia zębów, zapobiegają zarażeniu się bakteriami i wirusami, są hipoalergiczne, wykonane z najwyższej jakości materiału umożliwiającego oddychanie, chronią przed pyłem. Mocowane są na gumkę zakładaną na uszy. Są one jednorazowe, a więc po skończonym zabiegu należy je zutylizować w bezpiecznym pojemniku na odpady medyczne.

Okulary ochronne posiadają wiele zalet, między innymi zabezpieczają narząd wzroku przed pyłami, gazami, odpryskami, a także cieczami. Zapobiegają także dotykaniu okolic oczu dłońmi, na których mogą znajdować się zakaźne drobnoustroje. Zapewniają dobrą widoczność, są wygodne (można regulować zauszniki), nie utrudniają pracy. Dodają poczucie bezpieczeństwa, gdyż w połączeniu z maseczką jednorazową stanowią swoistą barierę przed wirusami, bakteriami, a także innymi – pochodzącymi z jamy ustnej pacjenta – ciałami stałymi.

Używane w każdym gabinecie jednorazowe śliniaki podnoszą komfort pacjenta podczas wszelkiego rodzaju zabiegów. Pomagają także zachować odpowiednią higienę, ponieważ to w ślinie znajduje się najwięcej drobnoustrojów; po zakończonej pracy śliniaki należy wyrzucać. Pakowane w ilości hurtowej pozwolą na dużą ilość użyć.

W ofercie znajdują się także tacki stomatologiczne w wielu kolorach do wyboru. Są one obowiązkowym elementem wyposażenia gabinetu, gdyż to na nich, blisko fotela, należy trzymać wszelkie narzędzia i urządzenia pomocne w zabiegach dentystycznych. Wykonane z certyfikowanych materiałów, zapewniają stuprocentową pewność i solidność.

Wałeczki stomatologiczne, występujące w dwóch rozmiarach, przydadzą się w celu ułatwienia pracy i podwyższenia wygody. Wykonane są ze stuprocentowej bawełny, uformowane w małą rolkę, niezmieniającą kształtu nawet w kontakcie ze śliną. Są bezpieczne dla każdego pacjenta, nie wywołują dyskomfortu ani podrażnień.

Pokrowiec na zagłówek chroni pacjenta przed chorobami skóry głowy, którymi potencjalnie może zarazić się w kontakcie z niezabezpieczonym, wcześniej użytkowanym fotelem. Pokrowiec temu zapobiega. Można dobrać go kolorystycznie do wystroju gabinetu. Wykonany jest z wielu materiałów, między innymi folii i bibuły.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi elementami oferty stomatologicznej i zaopatrzeniem swojego gabinetu naszymi certyfikowanymi produktami.

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Active Filters: Clear Filters