Poniższa oferta obejmuje testy służące diagnostyce – począwszy od testów ciążowych, skończywszy na paskach wskaźnikowych. Szeroki wybór i produkty pakowane hurtowo pozwolą zaopatrzyć każdy gabinet medyczny.

Wszystkie produkty są testowane i certyfikowane. Sprzedajemy wyroby tylko najwyższej jakości, co zapewnia bezpieczeństwo, komfort, sterylność i wiarygodność wykonywanych badań.

W ofercie występują testy Amniooquick – służą do wykrywania pęknięć błony płodowej u kobiety ciężarnej. Można używać ich już od 15 tygodnia ciąży. Zaletą tego testu jest jego szybkość, ponieważ wynik można odczytać już po 15 minutach! W ten sposób zaoszczędza się czas i stres. Testy są łatwe, precyzyjne i przede wszystkim bezpieczne – stąd pewność, że kobiecie w ciąży nie grozi żadne niepowodzenie podczas jego wykonywania.

Swoje stanowisko ginekologiczne warto także zaopatrzyć w testy na chlamydię. Nawet, jeżeli pacjenci nie podejrzewają u siebie tej choroby, warto robić testy przesiewowe. Test chlamydia antigen przeznaczony jest do dokładnej diagnostyki wymazów z szyjki macicy kobiety lub próbek moczu mężczyzny. Nasz produkt poleca Polskie Stowarzyszenie Ginekologiczne. Odczyt wyniku następuje nie później niż po 15 minutach – to świadczy o szybkości i wydajności testu. Badanie jest precyzyjne, wykrywa już 1,0×105 organizmów na 1ml.

Paski do badań pH przydatne będą w diagnostyce na wielu poziomach. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk pasków, co pozwoli na dużą liczbę użyć. Wskaźniki pokryte są specjalnymi substancjami chemicznymi, które w odpowiedni sposób reagują na różne środowiska – kwasowe, obojętne i zasadowe. Pozwalają sprawdzić pH nasienia mężczyzny czy śluzu kobiety, by obrać dalszą drogę leczenia np. bezpłodności czy chorób przenoszonych drogą płciową. Za ich pomocą można także badać mocz czy kał, co jest istotne w diagnostyce wielu dolegliwości. Testy te są bezbolesne, proste w wykonaniu i odczycie.

Posiadamy także paski do badania moczu. Dzięki nim można określić ilość bilirubiny, azotyny, glukozy, białka, leukocytów, krwi, urobilinogenu, a także określić ciężar właściwy. Służy to do wykluczenia lub potwierdzenia przypuszczanej choroby. Może także służyć do zwykłej kontroli jakości moczu, która powinna odbywać się raz na pół roku, przy przeciętnej diecie i przeciętnym zdrowiu. Paski pozwalają na jasną interpretację wyników, są zrobione z wysokiej jakości materiału, w dodatku są nietoksyczne i łatwe w użyciu.

Strep A, test do wykrywania antygenu z gardła, pomocny będzie w diagnozie paciorkowca z grupy A. Nie jest trudny w wykonaniu, wystarczy tylko wymaz z gardła i 5 minut czekania na wynik. Czułość testu wynosi 97,6% w porównaniu do kultury agaru z krwią. Paciorkowce są główną przyczyną wielu infekcji górnych dróg oddechowych, takich jak nieżyt gardła czy zapalenie migdałków. Wywołują wysoką gorączkę, osłabienie organizmu i słabe samopoczucie. Nieleczone dają skutki w postaci chorób, takich jak postreptokokowe zapalenie nerek czy problemy reumatologiczne. Dzięki sprawności, innowacyjności i szybkości testu można podjąć natychmiastowe, skuteczne leczenie.

Strep B pozwala na wykrycie antygenu Streptococcus z grupy B (GBS) lub Streptococcus agalactiae. Jest on przyczyną bardzo niebezpiecznych, a nawet śmiertelnych infekcji u noworodków. W przybliżeniu od 5 do 30 procent kobiet choruje na GBS, dlatego istotne jest wykrycie tego przed ciążą lub w jej wczesnym stadium. Zapobiegnie to zarażeniu się dziecka. Wymaz pobiera się z pochwy lub odbytu kobiety. Test jest bezbolesny i wiarygodny, na wyniki czeka się 10 minut.

W bazie produktów znajdują się także testy ciążowe. Pakowane hurtowo po 10 testów w opakowaniu przydają się w gabinecie ginekologicznym do potwierdzania i wykluczania ciąży. Skuteczność określana jest na 99%. Jest czuły na hormon hCG wykrywany w moczu – hormon ten jest wytwarzany przez łożysko podtrzymujące zarodek przy życiu. Test jest tani i prosty w interpretacji – kobieta może wykonać go sama w domu bez żadnych przeszkód.

W szerokiej gamie naszych produktów znajduje się jeszcze więcej wartościowych i niezastąpionych w diagnostyce testów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Active Filters: Clear Filters