W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo pełną gamę najwyższej jakości środków bakteriobójczych — baza naszych produktów  odpowie na wszystkie potrzeby użytkownika i pozwoli na wyposażenie każdego rodzaju pomieszczeń w odpowiednie preparaty.

Dezynfekcja narzędzi

Wśród artykułów do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych znajdą Państwo specjalistyczny sprzęt, taki jak kuwety do dezynfekcji z PVC czy wannę z sitkiem, które umożliwia swobodny odpływ płynów oraz szybkie wysychanie narzędzi. Oferujemy również koncentraty do sporządzania roztworów czyszczącychśrodki do precyzyjnej dezynfekcji niewielkich powierzchni, a także silne preparaty odkażające, dedykowane czyszczeniu narzędzi chirurgicznych ze stali, niklu miedzi i aluminium. W naszym asortymencie znajdują się zarówno duże, jak i małe pojemności opakowań.

Dezynfekcja rąk

Skuteczna i dokładna dezynfekcja rąk to najważniejsze działanie profilaktyczne, które można podjąć w celu ochrony własnego zdrowia. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty odkażające o działaniu nawilżającym, charakteryzujące się szybkim wchłanianiem się i przyjemnym zapachem. Produkty dostępne w sklepie Kraftmed nie podrażniają skóry. Proponujemy preparaty niewymagające użycia wody oraz wysokiej jakości mydła antybakteryjne.

Dezynfekcja dużych i małych powierzchni

W asortymencie sklepu Kraftmed znajdują się również produkty odpowiednie do czyszczenia i odkażania dużych powierzchni. Proponujemy koncentraty o szerokim działaniu bakteriobójczym, bez dodatku szkodliwych substancji chemicznych. Środki czyszczące dostępne w naszym sklepie są bezpieczne dla zdrowia, a jednocześnie skuteczne wobec grzybów, wirusów i bakterii. W przypadku niewielkich powierzchni, przy których wymaga się szczególnej precyzji, oferujemy Państwu środki dezynfekujące wyposażone w dozownik bądź aplikator, który pozwoli na dokładne rozprowadzenie substancji czynnej.

 

Emulsje i kremy

W trosce o delikatną skórę dłoni oferujemy Państwu szereg profesjonalnych kremów nawilżających, które zredukują podrażnienie i uczucie suchości naskórka. Produkty dostępne w asortymencie sklepu Kraftmed zostały przebadane dermatologicznie. Charakteryzuje je przyjemny, delikatny zapach oraz szybkie i łatwe zastosowanie. Kremy do pielęgnacji skóry dłoni nie pozostawiają tłustego filmu, jednocześnie doskonale regulują stopień nawilżenia naskórka. Proponujemy również emulsje i mydła o działaniu bakteriobójczym, wyposażone w wygodne dozowniki. Produkty te nie zawierają konserwantów i szkodliwych substancji chemicznych, są przyjazne dla skóry.

Profesjonalne środki czystości

Sklep Kraftmed posiada w swojej ofercie profesjonalne środki czystości dedykowane codziennej pielęgnacji powierzchniowo-czynnej. Preparaty, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, są bezpieczne dla podłóg i wykładzinnie powodują odbarwień i uszkodzeń materiału. Proponujemy środki uniwersalne, produkty do mycia podłóg i łazienek, żele do mycia toalet i środki wybielające. Produkty dostępne w naszym asortymencie nie pozostawiają smug, posiadają właściwości antystatyczne oraz antypoślizgowe. Oferujemy środki czyszczące w postaci skoncentrowanej pianki, koncentratu czyszczącego i żelu.

Przybory toaletowe

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty pozwalające na pełne wyposażenie sanitariatu i łazienki. Proponujemy wysokiej jakości dozowniki do mydła, podajniki na ręczniki papierowe oraz pojemniki na przybory toaletowe. W asortymencie sklepu Kraftmed znajdują się również bezpyłowe ręczniki papierowe, ręczniki do podajników oraz papier toaletowy i płatki kosmetyczne.

Active Filters: Clear Filters