[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Szanowni Państwo,

Każdego dnia i w każdym obszarze naszego życia potwierdza się zasada, którą zauważyli już starożytni filozofowie greccy, że jedyną stałą rzeczą jest zmiana.

Życie i działanie Firmy nie są od tej zasady wyjątkiem.

Zasady są jak drogowskazy. W firmie o złożonej strukturze w której codziennie podejmujemy setki decyzji, potrzebujemy jasnych i czytelnych zasad, które zawsze będą przypominać nam o tym, jak postępować, aby nie zejść z prawidłowo obranej drogi. Wartości, które wszyscy zobowiązujemy się respektować to: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia, Lojalność, Uczciwość, Niezawodność. Te słowa to postulaty, które mają codziennie budować KRAFTMED i pokazywać, jacy jesteśmy i dokąd zmierzamy. Wartości te przejawiają się poprzez codzienne zachowania i postawy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszej firmy.

Jestem głęboko przekonany, że podobnie jak w innych dziedzinach, także w kwestiach etyki, wyznaczamy nowe trendy i standardy zachowania w biznesie. Będziemy stać na straży naszych wartości będących fundamentem działania firmy Kraftmed.

Artur Wroczyński
President Kraftmed

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”7452″ img_size=”full” alignment=”right”][/vc_column][/vc_row]

Add to cart