Odzież jednorazowa stanowi podstawowe i najważniejsze wyposażenie każdego szpitala lub przychodni. Zachowanie odpowiednich środków ostrożności i higieny są kluczowe dla utrzymania zdrowia zarówno pacjentów, jak i lekarzy. W trosce o Państwa bezpieczeństwo stworzyliśmy pakiet najbardziej przydatnych elementów garderoby ochronnej. Oferujemy najwyższej jakości produkty, wykonane z trwałych materiałów. Prezentujemy odzież jednorazową, która może być przeznaczona zarówno do użytku medycznego, jak i kosmetycznego. Wiele z wymienionych akcesoriów ochronnych znajduje swoje zastosowanie w branży spożywczej.

Akcesoria ochronne na twarz

Maseczka ochronna włókninowa, charakteryzująca się wysoką przepuszczalnością powietrza. Umożliwia swobodne oddychanie i dzięki właściwościom hipoalergicznym może być używana również przez dzieci i alergików. Maseczka złożona jest z trzech warstw i dobrze chroni przed bakteriami, wirusami oraz wszelkimi drobnoustrojami. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach po 50 sztuk.

Maska z filtrem Hepa FFP2 skutecznie filtruje zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu.

Przyłbica uchylna to doskonała ochrona dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych. Świetnie sprawdza się również w przypadku osób noszących okulary, którym podczas noszenia maseczek doskwiera problem zaparowanych szkieł. Nadaje się do wielokrotnego użycia po wcześniejsze dezynfekcji. Dzięki regulacji za pomocą gumki może być noszona przez osoby o różnym rozmiarze głowy. Ruchoma osłonka może być układana w dowolnej pozycji, wedle potrzeby. Dla jak najlepszej ochrony zaleca się jednak, by przyłbica była noszona w pozycji opuszczonej.

Odzież ochronna na głowę

Czepek typu beret przeznaczony do użytku jednorazowego. Wykonany został z włókniny polipropylenowej. Dzięki elastycznej gumce przylega odpowiednio do głowy. Produkt nie jest sterylny. Może być wykorzystywany zarówno w szpitalach przez lekarzy, jak i miejscach produkcji i przetworu żywności. Nadaje się do użycia jako czepek kąpielowy pod prysznic.

Jednorazowe fartuchy ochronne

Fartuch włókninowy o gramaturze 40g/m2. Wysoka wytrzymałość materiału gwarantująca odporność na przenikanie cieczy. Fartuch jest w rozmiarze uniwersalnym, a dzięki ściągaczom przy rękawach i wiązaniu w pasie, łatwo dopasować go do każdej sylwetki. Produkt niesterylny, nadający się do jednorazowego użytku. Pakowany pojedynczo. Dostępny w dwóch kolorach białym i zielonym.

Kombinezon ochronny wykonany z grubej włókniny, zapinany na suwak. Dzięki ściągaczom przy mankietach i nogawkach dobrze przylega do ciała. Produkt o rozmiarze uniwersalnym.

Ubranie operacyjne wykonane z grubej, nieprześwitującej włókniny o gramaturze 70g/m2. Zestaw składa się z bluzy z kieszonką oraz spodni wiązanych w pasie. Rozmiar kompletu jest uniwersalny.

Obuwie jednorazowe

Ochraniacze na buty wykonane z włókniny wykończonej elastyczną gumką. Zapewniają ochronę przed wniesieniem zanieczyszczeń z butów do pomieszczenia. Umożliwiają utrzymanie porządku w przestrzeniach użytku publicznego. Przydatne szczególnie w sezonie jesienno-zimowym podczas śniegu i deszczu.

Klapki jednorazowego użytku zapewniające komfort i wygodę. Doskonałe w przypadku gdy pacjent musi się rozebrać do badania. Sprawdzą się również w gabinetach kosmetycznych lub dla gości hotelowych. Wykonane są z grubego materiału, dzięki czemu nie jest zimno w stopy.

Jednorazowa bielizna dla kobiet

Spódniczki jednorazowe wykonane z nieprześwitującego materiału, dedykowane są pacjentkom przygotowującym się do badania w gabinetach ginekologicznych. Długość do kolan, znacznie zwiększająca poczucie komfortu u kobiet. Spódniczka wykonana jest z włókniny, która ma właściwości przepuszczające powietrze oraz nie elektryzuje się. Dzięki elastycznym gumkom spódniczki mogą być używane również przez kobiety w ciąży. Dostępne są modele w czterech kolorach do wyboru – białym, zielonym, niebieskim oraz różowym.

Stringi damskie jednorazowe świetnie nadają się do zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Dyskretnie przysłaniając obszary intymne, zwiększają komfort klientki. Pakowane po 100 sztuk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Active Filters: Clear Filters